REJESTRACJApartnerzy e-integrator »

Nowa wersja Storio MozyPro 2.x

 

Storio Mozy 2x Protect

 

 

 

Storio MozyPro 2.x - Podwójna ochrona

Z przyjemnością prezentujemy najnowszą wersję programu Storio MozyPro, która dzięki wprowadzonym zmianom jest bardziej wydajna, posiada nowe atrakcyjne funkcjonalności oraz jest prostsza w obsłudze.

 

 


 

W udoskonalonej wersji Storio Mozy 2.x pojawiły się nowe funkcjonalności znacznie ułatwiające korzystanie z programu.

 

Najważniejsze zmiany  :

 

  • Zaktualizowane Okno Stanu stało się łatwiejsze i bardziej intuicyjne w obsłudze. Dodatkowo uproszczono instalację i konfigurację w programie instalacyjnym klienta.

 

  • Zwiększono szybkość przesyłania kopiowanych plików na serwery online nawet o 25%. Znacząco zmniejszono obciążenie procesora i dysku w trakcie wykonywania kopii zapasowych. Wprowadzono możliwość wstrzymania i wznowienia kopii zapasowych.

 

  • Pojawiła się funkcja Storio Mozy 2xProtect umożliwiająca wykonywanie równocześnie identycznej kopii plików na serwery online i napęd dołączony lokalnie do komputera. W praktyce oznacza to, że można mieć szybkość, wygodę i ochronę lokalnej kopii zapasowej, rozkoszując się spokojem i bezpieczeństwem dodatkowych kopii zapasowych online Storio Mozy.

 

  • Najnowszą funkcją jest nowe Okno zabezpieczonych plików , które wyświetla listę plików już skopiowanych oraz czekających na wykonanie kopii. Daje możliwość pokazania procentowego wykonania tworzonych kopii. Ukazuje informację o zakończonym procesie.

 

Dzięki tym funkcjom program stał się bardziej przyjazny dla użytkownika a jednocześnie wydajniejszy i bardziej funkcjonalny. Dodatkowo  wyeliminowano niedoskonałości poprzedniej wersji, zgłaszane przez niektórych użytkowników.

 

W przypadku braku automatycznej aktualizacji do nowej wersji programu, polemacy ręczną instalację, poprzez ściągnięcie pliku instalacyjnego z adresu :

 

http://storio.mozypro.com/downloads/Storio-2_6_5_0-20127.exe

 

« wszystkie aktualności

Współpraca

DLACZEGO WARTO ZOSTAĆ NASZYM PARTNEREM?


Chcemy pomagać  naszym Partnerom wykorzystać w pełni wszystkie zalety technologii i filozofii modelu SaaS (opr

SaaS (z ang. Software as a Service) - oprogramowanie jako usługa. SaaS to model oferowania oprogramowania, gdzie aplikacja jest przechowywana i udostępniana przez producenta użytkownikom poprzez Internet. Taki sposób udostępniania elim