REJESTRACJApartnerzy e-integrator »

Po konferencji e-Integrator we Wrocławiu

23-go marca 2011 roku we Wrocławiu w hotelu NOVOTEL odbyła się konferencja, na której przedstawialiśmy usługi dostępne na platformie E-integrator z zakresu backupu online - Storio MozyPro oraz bezpieczeństwa sieci - Fortinet. Na konferencji przedstawiliśmy ideę powstania portalu. Platforma e-Integrator jest dedykowana dla naszych Partnerów, czyli firm informatycznych, obsługujących małe i średnie przedsiębiorstwa. Poprzez usługi dostępne w portalu mają możliwość sprawnego zarządzania środowiskiem informatycznym swoich klientów.


Przedstawiliśmy najnowocześniejsze technologie w modelu SaaS (z ang. Software as a Service), które już udostępniamy w e-Integratorze oraz  propozycję usług, które planujemy udostępnić. Mówiliśmy o zaletach proponowanego przez nas rozwiązania Storio MozyPro oraz podpowiadaliśmy jak dotrzeć do idealnego klienta. Przedstawiciel firmy Veracomp  - zaprezentował rozwiązania firmy Fortinet, dotyczące bezpieczeństwa w sieci, które funkcjonują również w modelu SaaS.
Na konferencji pojawili się właściciele i przedstawiciele firm informatycznych  z terenu Wrocławia i okolic. Przedstawiliśmy korzyści  współpracy partnerskiej i przekonywaliśmy firmy o zaletach korzystania z portalu e-Integrator.

« wszystkie aktualności

Współpraca

DLACZEGO WARTO ZOSTAĆ NASZYM PARTNEREM?


Chcemy pomagać  naszym Partnerom wykorzystać w pełni wszystkie zalety technologii i filozofii modelu SaaS (opr

SaaS (z ang. Software as a Service) - oprogramowanie jako usługa. SaaS to model oferowania oprogramowania, gdzie aplikacja jest przechowywana i udostępniana przez producenta użytkownikom poprzez Internet. Taki sposób udostępniania elim