REJESTRACJApartnerzy e-integrator »

Aktualności

    Na stronie www.storio.pl można znaleźć ciekawy artykuł na temat pt.:   Rozwiązania z zakresu systemów bezpieczeństwa IT oparte o model przetwarzania w chmurze     Zachęcamy do przeczytania!   więcej »

  21-go czerwca 2011 roku w Poznaniu w hotelu TOPAZ odbyła się konferencja, na której przedstawiliśmy usługi dostępne na platformie e-Integrator z zakresu backupu online - Storio MozyPro oraz bezpieczeństwa sieci - Fortine więcej »

      Na stronie www.storio.pl można znaleźć ciekawy artykuł na temat pt.:   Rozwiązania z zakresu systemy ochrony danych przed utratą w "chmurze" Zachęcamy do przeczytania!     więcej »

1-go czerwca 2011 roku w Krakowie w hotelu ASPEL odbyła się konferencja, na której przedstawialiśmy usługi dostępne na platformie e-Integrator z zakresu backupu online - Storio MozyPro oraz bezpieczeństwa sieci - Fortinet. N więcej »

  Usługa Mozy została zaprojektowana tak, aby wszystkie produkty były proste, automatyczne i bezpieczne. Firma szanuje prywatność Klientów i zobowiązuje się do ochrony ich danych osobowych. Odbywa się to w ramach Systemu więcej »

  11-go maja 2011 roku w Warszawie w hotelu WITKOWSKI odbyła się konferencja, na której przedstawialiśmy usługi dostępne na platformie E-integrator z zakresu backupu online - Storio MozyPro oraz bezpieczeństwa sieci - F więcej »

Z dniem 28 marca 2011 roku ulegają zmianie ceny usługi STORIO MozyPro backup online dla klientów końcowych. Aktualne cenniki znajdują się zarówno na naszych stronach firmowych www.storio.pl jak również na naszym portalu ww więcej »

23-go marca 2011 roku we Wrocławiu w hotelu NOVOTEL odbyła się konferencja, na której przedstawialiśmy usługi dostępne na platformie E-integrator z zakresu backupu online - Storio MozyPro oraz bezpieczeństwa sieci - Fortine więcej »

Nowa wersja  Storio MozyPro 2.x
        Storio MozyPro 2.x - Podwójna ochrona Z przyjemnością prezentujemy najnowszą wersję programu Storio MozyPro, która dzięki wprowadzonym zmianom jest bardziej wydajna, posiada nowe atrakcyjne funkcjonalnośc więcej »

      Mozy zostało nominowane jako produkt w kategorii: backup online przez redakcję PC WORLD do rankingu Produktu Roku 2010.                 więcej »

1 2

Współpraca

DLACZEGO WARTO ZOSTAĆ NASZYM PARTNEREM?


Chcemy pomagać  naszym Partnerom wykorzystać w pełni wszystkie zalety technologii i filozofii modelu SaaS (opr

SaaS (z ang. Software as a Service) - oprogramowanie jako usługa. SaaS to model oferowania oprogramowania, gdzie aplikacja jest przechowywana i udostępniana przez producenta użytkownikom poprzez Internet. Taki sposób udostępniania elim