REJESTRACJApartnerzy e-integrator »

Backup online

Platforma e-Integrator stanowi dedykowany portal dla firm informatycznych. We właściwy sposób umożliwia zarządzanie środowiskiem IT Twoich Klientów poprzez zdalny dostęp i zapewnienie dla ich systemów ciągłości biznesowej dzięki najnowocześniejszym technologiom dostępnym w modelu SaaS.

 

Zdajemy sobie sprawę, jak istotne znaczenie ma bezpieczeństwo przechowywanych danych, dlatego też warto wziąć pod uwagę backup online. Firmy decydujące się na backup online mają możliwość zwiększenia swojej konkurencyjności oraz wydajności. Backup online oparty na automatycznym działaniu warto zlecić profesjonalistom.

 

Zakładając bezpośrednio konto w zakresie platformy e-Integrator można w prosty sposób zdalnie monitorować ciągłość pracy poprzez kontrolę poprawności wykonywania najważniejszych procesów w środowisku informatycznym Twoich Klientów. Rozmaite dane mogą zostać narażone na rozmaite niebezpieczeństwa, a backup online jest w stanie w skuteczny sposób wyeliminować ryzyko ich utraty.

 

Platforma e-Integrator stwarza możliwości, które obejmują także automatyzację środowiska informatycznego. Zachęcamy do kontaktu z nami, odpowiemy na wszelkie pytania w zakresie backup online jak i usługi oprogramowania modelu SaaS. Zostań naszym Partnerem jeśli zależy Ci na profesjonalnej obsłudze swoich Klientów!

Aktualnościwszystkie »

    Na stronie www.storio.pl można znaleźć ciekawy artykuł na temat pt.:   Rozwiązania z zakresu systemów bezpieczeństwa IT oparte o model przetwarzania w chmurze     Zachęcamy do przeczytania!   więcej »

  21-go czerwca 2011 roku w Poznaniu w hotelu TOPAZ odbyła się konferencja, na której przedstawiliśmy usługi dostępne na platformie e-Integrator z zakresu backupu online - Storio MozyPro oraz bezpieczeństwa sieci - Fortine więcej »