REJESTRACJApartnerzy e-integrator »

MozyPro

Proponujemy dedykowany portal dla firm informatycznych e-Integrator, który stwarza wiele korzyści oraz możliwości. Zaawansowane technologicznie systemy informatyczne w tym również MozyPro są przez nas skutecznie wdrażane zarówno w małych firmach jak i w dużych korporacjach.

 

Bezpieczeństwo przechowywanych danych stanowi jeden z głównych priorytetów naszych działań w zakresie MozyPro. Codziennie tysiące rozmaitych danych jakimi się posługujemy narażonych zostaje na przypadkową utratę, o czym nie zawsze zdajemy sobie sprawę. W wielu przypadkach zdarza się to w najmniej oczekiwanym momencie. Warto zadbać o tą kwestię wystarczająco wcześniej decydując się na MozyPro, które stanowi doskonałe zabezpieczenie stacji roboczych (komputerów stacjonarnych, laptopów) jak i serwerów. Łatwość użytkowania, prosty konfigurator, niezawodność charakteryzują MozyPro, przy jednoczesnym dbaniu o bezpieczeństwo przechowywanych danych. Rozwiązanie MozyPro spełnia w tym zakresie wszelkie wymagania oraz standardy wsparte funkcjonalnością co w zastosowaniach biznesowych pełni znaczącą rolę.

 

Zarządzanie, monitorowanie, automatyzacja usług oferowanych w ramach modelu SaaS z jednego panelu jest możliwa poprzez platformę e-Integrator. Zapraszamy do współpracy, wszelkie informacje odnośnie tego w jaki sposób można zostać naszym Partnerem zamieściliśmy na głównej stronie serwisu.

Aktualnościwszystkie »

    Na stronie www.storio.pl można znaleźć ciekawy artykuł na temat pt.:   Rozwiązania z zakresu systemów bezpieczeństwa IT oparte o model przetwarzania w chmurze     Zachęcamy do przeczytania!   więcej »

  21-go czerwca 2011 roku w Poznaniu w hotelu TOPAZ odbyła się konferencja, na której przedstawiliśmy usługi dostępne na platformie e-Integrator z zakresu backupu online - Storio MozyPro oraz bezpieczeństwa sieci - Fortine więcej »