REJESTRACJApartnerzy e-integrator »

Platforma e-integrator

e-integrator

 

zarzadzanie

ZDALNE ZARZĄDZANIE ŚRODOWISKIEM IT

 

e-integrator pozwala na zarządzanie środowiskiem IT Twoich Klientów poprzez zdalny dostęp i zapewnienie dla ich systemów ciągłości biznesowej dzięki najnowocześniejszym technologiom dostępnym w modelu SaaS.

 

monitorowanie

ZDALNE MONITOROWANIE CIĄGŁOŚCI PRACY


e-integrator umożliwia kontrolę poprawności wykonywania najważniejszych procesów w środowisku informatycznym Twoich Klientów oraz pozwala na wczesne reagowanie i przeciwdziałanie skutkom różnorakich awarii i zagrożeń.

 

automatyzacja

AUTOMATYZACJA OBSŁUGI ŚRODOWISKA INFORMATYCZNEGO


e-integrator daje możliwość zautomatyzowania podstawowych jak i zaawansowanych czynności związanych z bezpieczeństwem systemów IT Twoich Klientów, oraz dba o automatyczne aktualizacje krytycznych aplikacji.

 

 

Aktualnościwszystkie »

    Na stronie www.storio.pl można znaleźć ciekawy artykuł na temat pt.:   Rozwiązania z zakresu systemów bezpieczeństwa IT oparte o model przetwarzania w chmurze     Zachęcamy do przeczytania!   więcej »

  21-go czerwca 2011 roku w Poznaniu w hotelu TOPAZ odbyła się konferencja, na której przedstawiliśmy usługi dostępne na platformie e-Integrator z zakresu backupu online - Storio MozyPro oraz bezpieczeństwa sieci - Fortine więcej »