REJESTRACJApartnerzy e-integrator »

Systemy online

Zaawansowane technologicznie systemy online stanowią profil naszych kompleksowych działań w tym zakresie. Bez konieczności ponoszenia dużych nakładów finansowych systemy online z powodzeniem mogą zostać wdrożone zarówno w małych firmach jak i wielkich przedsiębiorstwach. W zdecydowany sposób wpływa to na wydajność oraz konkurencyjność.

 

Platforma e-Integrator, jaką proponujemy umożliwia zarządzanie, monitorowanie, automatyzację usług oferowanych w ramach modelu SaaS. Oferujemy rozwiązania w pełni wykorzystujące zalety technologii, żeby systemy online zabezpieczały firmę lub przedsiębiorstwo przed potencjalnymi niebezpieczeństwami jakie związane są bezpośrednio z prowadzonym biznesem. Nasze systemy online powstają w oparciu o wiedzę, doświadczenie oraz umiejętności, bez których trudno osiągnąć satysfakcjonujące rezultaty.

 

Wysokie standardy obsługi, elastyczność, a przy tym indywidualne podejście stanowią dla nas wartości, które profesjonalnie realizujemy w trakcie implementacji oraz uruchamianiu systemów. Doskonale i umiejętnie jesteśmy w stanie sprostać wymaganiom biznesowym tworząc funkcjonalne systemy online.

 

Zdalny panel zarządzania do oferowanych usług SaaS jakim jest e-Integrator skierowany jest do firm informatycznych, którym zależy na profesjonalnej obsłudze klientów oraz dbałości o bezpieczeństwo ich środowiska pracy. Zapraszamy do nawiązania współpracy w ramach naszego programu partnerskiego!

Aktualnościwszystkie »

    Na stronie www.storio.pl można znaleźć ciekawy artykuł na temat pt.:   Rozwiązania z zakresu systemów bezpieczeństwa IT oparte o model przetwarzania w chmurze     Zachęcamy do przeczytania!   więcej »

  21-go czerwca 2011 roku w Poznaniu w hotelu TOPAZ odbyła się konferencja, na której przedstawiliśmy usługi dostępne na platformie e-Integrator z zakresu backupu online - Storio MozyPro oraz bezpieczeństwa sieci - Fortine więcej »