REJESTRACJApartnerzy e-integrator »

Mozy

 

Platforma e-Integrator proponuje zdalne zarządzanie środowiskiem IT, zdalne monitorowanie ciągłości pracy oraz automatyzację obsługi środowiska informatycznego.

 

Jako specjaliści w zakresie zaawansowanych technologii informatycznych oferujemy usługi modelu  SaaS oraz kompleksowe rozwiązania Mozy firmy Decho (w 100% własność światowego lidera – firmy EMC). Funkcjonalność - najlepsze standardy w pełni charakteryzują produkty Mozy skierowane do małych firm, ale także dużych korporacji jak i do klientów indywidualnych. Mozy stworzyło zaawansowany system kopii zapasowych z prostym konfiguratorem, dostępny dla każdego. Pragniemy zaznaczyć, że poprzez intuicyjny, prosty w użyciu interfejs Mozy posiada zestaw funkcjonalności, który doskonale zabezpiecza stacje robocze (komputery stacjonarne oraz laptopy), jak i serwery. Wszelkie dane przechowywane na komputerach są zabezpieczone przy wykorzystaniu najwyższych standardów niezawodności, jakimi cechuje się Mozy.

 

E-Integrator to doskonała propozycja skierowana do firm informatycznych, którym zależy na profesjonalnej obsłudze Klienta przy jednoczesnym zadbaniu o bezpieczeństwo środowiska ich pracy. Korzyści wynikających ze zdalnego dostępu do oferowanych usług Saas poprzez panel e-Integrator jest wiele, o czym warto się przekonać. Zachęcamy do współpracy!

 

Aktualnościwszystkie »

    Na stronie www.storio.pl można znaleźć ciekawy artykuł na temat pt.:   Rozwiązania z zakresu systemów bezpieczeństwa IT oparte o model przetwarzania w chmurze     Zachęcamy do przeczytania!   więcej »

  21-go czerwca 2011 roku w Poznaniu w hotelu TOPAZ odbyła się konferencja, na której przedstawiliśmy usługi dostępne na platformie e-Integrator z zakresu backupu online - Storio MozyPro oraz bezpieczeństwa sieci - Fortine więcej »